Publius News
Neděle 05. července 2020

Glosy

CNN faktor v praxi

★ 07.06.2017 ★ rubrika: Glosy

Před týdnem jsme uveřejnili analytickou zprávu pod názvem „CNN – faktor“. Mohla působit poměrně konspirativně, leč týden nám dal zapravdu. Zde tedy máme živoucí důkaz toho, jak tento zpravodajský gigant manipuluje se skutečností. Zpravodajové CNN po teroristických útocích v Londýně uměle vytvořili jakýsi „děj“, který vyhovoval jejich způsobu vnímání světa. Neváhali v tomto směru angažovovat jakousi skupinu „protestujících“ islámských žen.

Z mého hlediska se může jednat o svým způsobem „svinstvo“ nejvyššího formátu, leč není tomu tak. CNN se chová naprosto logicky, cíleně na segment ji akceptujících spotřebitelů. Tento segment jí může odpustit vše. Ale český „sedlák“ to nemůže brát ani chvíli vážně.

Nevidím důvod se o tomto zpravodajském „zločinu“ dále rozepepisovat, pouze konstatuji s Ježíšem Kristem „podle jejich skutků poznáte je“. A odkazuji na zprávu, kterou uveřejnily novinky.cz, což normálně nedělám. Pokud by však tento odkaz nějak nefungoval, byl náš zpravodajský server donucen tuto zprávu smazat.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/439947-cnn-aranzovala-v-londyne-hrstku-muslimskych-demonstrantu-do-zaberu.html


sdílet sdílet sdílet sdílet